*Los Serrano*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Los Serrano*

Ovo je samo jos jedan forum o najboljoj seriji na svetu....
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Intervjui...

Go down 
AuthorMessage
Tica y Vince
Admin
Tica y Vince


Female Number of posts : 167
Age : 30
Location : 4ever with one guy
Registration date : 2008-06-02

Intervjui... Empty
PostSubject: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 12:11 am

Ovde cemo postavljati razne intervjue sa glumcima iz serije
Back to top Go down
http://los-serrano-4ever.niceboard.net
Tica y Vince
Admin
Tica y Vince


Female Number of posts : 167
Age : 30
Location : 4ever with one guy
Registration date : 2008-06-02

Intervjui... Empty
PostSubject: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 12:12 am

Intervju sa Franom iz casopisa "TV nolvele"

IZMEDJU MENE I VERONICE NESTALA JE MAGIJA !!!

Kad se spomene Fran Perea, ne mozemo a da ne pomislimo na Marcosa Serrana, dobrocudnog i romanticnog decka, zaljubljenog u svoju "sestru" Evu. Ljubav prema muzici i gitari odraz je Franove strasti koju gaji odmalena. Zahvaljujuci seriji "Los Serrano", ovaj mladi glumac postigao je ogromnu popularnost, koja mu je otvorila vrata za nove uloge u filmovima "Menadzeri", "Trinaest ruza" i "Engleski put", koji rezira Antonio Banderas, a omogucila mu je i da snimi svoj prvi CD i pocne ozbiljnije da se bavi muzikom.
Iako je upisao studije biologije, Fran je brzo shvatio da je gluma, ipak, njegov zivotni put i, kako sam kaze, nikada se nije pokajao: "Oduvjek sam zelio da glumim. Jos kao mali odlazio sam u lokalno pozoriste u Malagi. Avanturistickog sam duha, volim promjene i zato mislim da ne bih podnio drugi posao".

Da li te ljudi vise znaju kao Marcosa ili kao Frana?
Mislim da me mladji uglavnom poistovecuju sa Marcosom. Licno, vise bih volio da me znaju kao Frana Pereu.
Postao si uspjesan i poznat preko noci. Kako se, kao mlad, snalazis u tome?
Radim svoj posao najbolje sto mogu i trudim se da cvrsto stojim na zemlji, jer znam da su slava i popularnost kratkog daha. Ne mogu da kontrolisem stvari koje me okruzuju, ali zelim da budem pravi profesionalac, a da li cu biti popularan, nije mi toliko vazno.

Zasto si napustio "Seranove"?
Pa, bilo je vec vrijeme. Poslije cetiri godine snimanja moj lik nije napredovao. I dalje sam bio osamnaestogodisnjak. Zelio sam nesto novo i mislim da je u redu da pruzim sansu drugima.
Posle serije igrao si u filmu "Engleski put" u reziji Antonia Banderasa. Da li mislis da su uloga Marcosa i velika popularnost koju ti je ona donijela, uticale na to da dobijes ulogu u tom filmu?
Antonio me tada nije ni poznavao. Izabrao me je na kastingu jer sam mu se dopao.
"Engleski put" je sniman u Malagi, tvom rodnom gradu. Kako je izgledao taj "povratak kuci"?
Vec dugo zivim i radim u Madridu, i stvarno sam se cudno osjecao kada sam dosao da snimam u mjesto gdje sam se rodio i odrastao, i to jos sa Banderasom, koji je takodje iz Malage.

Osim glume bavis se i muzikom. Cak si uradio muziku za "Seranove".
Da, sviram gitaru od svoje trinaeste godine. U medjuvremenu snimio sam cetiri CD-a i stalno sam na turnejama i koncertima. Za seriju sam komponovao uvodnu pjesmu "Jedan i jedan su sedam", koja je postigla veliki uspjeh. To me je podstaklo da snimim prvi album.

Da li si, kao Marcos u seriji, i privatno tako povucen i stidljiv kada su djevojke u pitanju?
Ne. Privatno sam sasvim drugaciji.

Zahvaljujuci "Seranovima", upoznao si svoju najvecu ljubav, Veronicu Sanchez. Vjerovatno vam nije bilo tesko da glumite par.
Veronica i ja smo poceli da se zabavljamo cim je serija krenula i mislim da smo zato bili ubedljivi kao Marcos i Eva. Neko vrijeme zivjeli smo zajedno u Madridu i to je bio jedan od najlepsih perioda u mom zivotu.

Zasto ste raskinuli?
Poslije nekog vremena nasi odnosi su zahladnjeli zbog toga sto smo oboje imali mnogo obaveza. Stalna snimanja, moji koncerti, cesta putovanja, njena angazovanja na filmu. Sve je uticalo da magija nestane.

Da li vam je posle raskida bilo tesko da radite zajedno?
Oboje smo u to vrijeme postali pravi profesionalci i umjeli smo da razdvojimo privatni zivot od posla. Za mene je ona i dalje divna osoba i odlicna glumica.

Marcos oprasta Evi nevjerstvo. Da li bi i u privatnom zivotu oprostio prevaru?
Nikada! Jednostavno, takav sam. Ne bih mogao da predjem preko toga, koliko god da sam zaljubljen.
Vas odnos u seriji je dosta komplikovan i povod je za mnoge nesuglasice u porodici. Kako je u stvarnom zivotu?
Rekao bih da je ljubav u stvarnosti mnogo komplikovanija. Sve je neizvjesno i, za razliku od fikcije, nikad ne znas kako ce se zavrsiti.

Da li gledas svoje filmove i serije?
Ponekad. Volim da vidim kako sam odradio neku scenu, mada, moram da priznam da mi je i pomalo neprijatno dok gledam sebe na TV-u. Nikako da se naviknem.
Back to top Go down
http://los-serrano-4ever.niceboard.net
Tica y Vince
Admin
Tica y Vince


Female Number of posts : 167
Age : 30
Location : 4ever with one guy
Registration date : 2008-06-02

Intervjui... Empty
PostSubject: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 12:13 am

NE NAPUŠTAM “SERANOVE”

Nakon što su Fran Perea i Veronika Sanchez napustili “Seranove”,
u novinama je osvanula vjest da i Alejo Sauras planira da ode iz
popularne serije.

- Zašto bih otišao? Baš mi je lijepo u Raulovoj koži i među Seranovima, i dokle god mogu igraću u seriji. Iako na internetu postoji nekoliko sajtova koji su posvećeni njegovom liku i djelu, Alejo Sauras slabo se razumje u računare i gotovo nikad ne surfuje internetom.

- Ne mislim da sam staromodan samo zato što kod kuće nemam kompjuter. Ne zanimaju me računari i potpuno sam ravnodušan prema njima. Rekli su mi prijatelji da se na jednom pretraživač moje ime pojavljuje na 1.860 mesta. To je nevjerovatno! Možda jednog dana i naučim nešto o kumpjuterima, ali trenutno me ne zanimaju – kaže Alejo.

Sudeći po sajtovima i forumima,Alejo ima fanove po cjelom svijetu., Interesantno je da su mu obožavaoci iz Francuske i Italije, gdje je glumac veoma popularan zahavljujući “Seranovima”, napravili prezentacije.

- Drago mi je da to čujem, jer dizajniranje i ažuriranje sajtova zahtjeva veliki trud i posvećenost. Lijepo je kada vam fanovi zatraže autogram, a još ljepše je čuti kada vas afirmativno predstavljaju. Osim toga, oni se druže na forumima i sklapaju nova prijateljstva. To je najljepši dio ovog posla – priča Alejo, dodajući da ponekad, kada ga spopadne grupa devojaka, poželi da je anoniman.

- U redu je kada vas prepozna jedna osoba na ulici, ali kada počnu da vas jure djevojke – to može da bude opasno. Ne bunim se kada mi traže autogram ili da se slikam sa njima, ali bilo je situacija u kojima nisam mogao da se odbranim od navalentnih djevojaka. Jednom su me uhvatile i pošteno izvaćarile na javnom mestu. Kakav je to, čoveče, blam bio – otkriva Alejo, koji među obožavaocima ima i pripadnike istog pola. Nakon što je u filmu “Al salir de clase” odigrao homoseksualca, Aleho je postao jedna od najvećih gej ikona u Španiji.

- Nemam ništa protiv homoseksualaca, štaviše, najbolje se provodim u gej barovima. Ponosim se što sam njihova ikona, jer oni imaju specifičan ukus i teško je da im se dopadnete. Iako mnogo pažnje posvećuje fizičkom izgledu, odlazi redovno u teretanu i na plivanje, Alejo ne misli da je metroseksualac. Sebe ne vidi kao pretjerano zgodnog i lepog mladića i tvrdi da mu je najvažnije da ostane u dobroj kondiciji i da se zdravo hrani. Nije ga stid da prizna da se pomalo uobrazio otkada je postao poznata ličnost.

- Nisam kao neke kolege koje kriju da im je slava udarila u glavu. Priznajem da sam se promjenio. Ali, kada osjetim da sam mnogo “poletio”, obično odem u crkvu, pomolim se Bogu, malo porazgovaram sa prijateljima i brzo me prođe taj osjećaj koji me ponekad obuzima. Iako izgleda kao tinejdžer, Alejo je 29. juna napunio dvadeset osam godina. Nije oženjen i već duže vrijeme nema djevojku. Ipak, popularni glumac tvrdi da nije usamljen.

- Mislim da samoća ne znači nemati partnera. Postoji mnogo ljudi koji imaju voljenu osobu uz sebe i mnogo prijatelja, a u duši se osećaju usamljeno. To što sam bez djevojke je moja želja. Mnogo radim, imam mnogo prijatelja i jako malo vremena. Nisam sa godinama postao previše zahtjevan, već nemam vremena da se adekvatno posvetim djevojci. Odavno sam prevazišao neozbiljne veze. Želim ozbiljnu djevojku. Prednost dajem duhovnoj ljepoti. Ali, da se ne lažemo, kao i svaki muškarac volim da se okrenem za lijjepom ženom – završava Alejo.
Back to top Go down
http://los-serrano-4ever.niceboard.net
Tica y Vince
Admin
Tica y Vince


Female Number of posts : 167
Age : 30
Location : 4ever with one guy
Registration date : 2008-06-02

Intervjui... Empty
PostSubject: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 12:13 am

Natalia Sanchez

Kako bi sebe opisala u tri rijeci?
Ljubazna, vedra i zahtjevna.

Tvoj omniljeni film?
Voda za cokoladu, na drugoj strani kreveta.

Sjecas li se prve knjige koju si procitala?I zadnje naravno?
Prve se ne sjecam, ali je sigurno bila na engleskom jeziku.Zadnja koju sam procitala je Jahac iz Olmeda od Lope de Vega.

Koje putovanje je bilo putovanje tvog zivota?

Amsterdam i Marrakech, sa mojom porodicom.

Koji je najbolji savjet koji si primila i ko ti ga je dao?
Da budem ono sto jesam u bilo kojoj situaciji.Dali su mi ga sva moja porodica i prijatelji.

Pratis li modne trendove?
Ne, nikada mi se to nije svidjalo jer mrzim to sto neki modni kriticar ili dizajner okarakterise kao popularno i vrlo skupo, da bi ljudi kasnije sami sebe diskriminirali noseci takvu odjecu.

Gdje je tvoj cosak u kojem se odmaras od ostatka svijeta?
Moja kuca, posebno moja soba.

Sta si voljala biti kao mala?
Balerina, veterinar, glumica, model, pjevacica, gimnasticarka...Ali prije svega balerina

Sta bi promjenila na sebi?
Znam da sam nekada prekriticna prema stvarima koje radim i nekada ne uzivam u tome.

Sta prvo primjetis kod suprotnog spola?
Oci, jer su one odraz svega.

Koja je najveca ludost koju si napravila?
Popela se na jednu visoku skulpturu i ugravirala svoje ime.

Kako se zamisljas u skorijoj buducnosti?
Da zavrsim srednju skolu sa dobrim ocjenama.Hahaha!

Koja je uspomena koju cuvas sa najvise ljubavi?
Tesko pitanje...Svi trenutci provedeni sa mojom porodicom.

Sta je to sto najvise mrzis na svijetu?

Nedostatak personaliteta.

Postoji li politicar kojem se divis?
Politika me za sada ne interesuje.

Kako se nosis sa slavom kada izadjes na ulicu?Zaustavljaju li te?Komuniciras li sa svojim fanovima?
Zavisi sve kojim danima i isto tako kakvim ljudima.Malo ti dosadi kada se zabavljam sa svojim drugovima, ali generalno, dobro podnosim sve to.

Kako pamtis svoj prvi dan snimanja serije Los Serrano?

Bilo je dosta stida, nervoze i malo stresa jer sam mislila da necu moci zapamtiti imena svih ljudi, ali u sustini je bio jedan prelijep dan i voljela bih ga ponovo proziveti.
Back to top Go down
http://los-serrano-4ever.niceboard.net
Sponsored content





Intervjui... Empty
PostSubject: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Intervjui...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
*Los Serrano* :: O seriji :: Zanimljivosti & co.-
Jump to: